15 lutego 2013

Lista prezentów - pomóż znajomym dokonać właściwego wyboru

Ile kosztuje posiadanie dziecka?    Nie liczę. Nigdy nie patrzyłam na ten temat w ten sposób. Samo się układa. Rodzinka przesłała 16 kilogramową paczkę z ciuszkami. Monitor Angel Care mamy pożyczony. Leżaczek po siostrzeńcu. Wózek Jedo za 1300 zł był świetnym wyborem. Najwięcej wydajemy na kosmetyki i pieluszki. Bardzo wiele rzeczy dostajemy w prezencie. Przygotowana dla znajomych i rodziny Lista Prezentów sprawdza się doskonale. 
Lista-osobista.pl to dosyć intuicyjne narzędzie. Rejestrujesz się, tworzysz listę, dodajesz prezenty, upubliczniasz listę i powiadamiasz znajomych. Prezenty możesz dodawać na bieżąco. Znajomi lub rodzina przeglądają listę i rezerwują prezenty, które zamierzają kupić. Do listy prowadzi hasło, które przekazujesz razem z linkiem. Prosta sprawa. Do wykorzystania w przypadku chrzcin, komunii, wesela, świąt Bożego Narodzenia, urodzin,  i tym podobne, i tak dalej :)

Sprawdzone:

Oto kilka alternatywnych serwisów:
naszalistaprezentow.pl - dedykowana prezentom ślubnym
zankyou.com - jak wyżej, dostępna w 8 językach
prezentyonline.pl - może się przydać w przypadku wielu okazji, sposób powiadamiania znajomych jest jednak trochę siermiężny
sprezentuj.pl - bez zarzutu :)


2 komentarze:

Mamiczka pisze...

Świetny pomysł z tą listą!

Poczciwa Gaduła pisze...

Zawsze robimy listę prezentów przed większymi okazjami i sprawdza się idealnie. Rodzina nie musi się głowic co kupić, a my czy syn dostajemy trafione prezenty.